INT


Relaxační Sestava Na Terasu Cancun -int-

Relaxační Sestava Na Terasu Cancun -int-

Bílá, šedobéžová Relaxační Sestava Na Terasu Cancun -int-..
Zrcadlová šatní skřín Tima 2DL BIS Dekory Tima: Dekor Wengeoliva

Zrcadlová šatní skřín Tima 2DL BIS Dekory Tima: Dekor Wengeoliva

  Moderní 2-dveřová skřín Tima Korpus v dekoru wenge  Dveře: baltimore Vnitřní uspořádání na fotografii níže Nábytek je dodáván v demontu   Parametry: (šířka x výška x hloubka)  139x205x63cm   Materiál Vyrobeno z DTDL (laminovaná dřevotříska) desek o síle 16-18mm. Laminované dřevotřísk..
Obývací stěna Matrix PLUS

Obývací stěna Matrix PLUS

Moderní obývací stěna Matrix se slevou 30%!  Dodáváme v dekoru bílá / bílý lesk  Dvířka jsou v provedení lesk  Sestava zahrnuje: TV stolek, komoda, vitrína a police LED osvětlení je možná dokoupit za cenu 490Kč  Nábytek je dodáván v demontu  Parametry: (šířka x výška x hloubka)  Cela sesta..
Noční stolek Optima wengebaltimore

Noční stolek Optima wengebaltimore

Moderní noční stolek Dodáváme v dekoru wenge/baltimore Nábytek je dodáván v demontu Parametry: (šířka x výška x hloubka)  60x39x34cm   LOŽNICOVÝ NÁBYTEK TIMA Zařizujete novou ložnici? Nebojíte se nápaditosti? Nábytek Tima vás zaujme na první pohled. Nápaditý barevné provedení dodá vaší lož..
Regál Rolo vysoký   Rolo : Dekor Jasanfialová

Regál Rolo vysoký Rolo : Dekor Jasanfialová

Regál Rolo  Lze zakoupit v dekoru jasan/zelená  Nábytek je dodáván v demontu Parametry: (šířka x výška x hloubka)  40x186x35cm ..
Moderní obývací stěna Mezo plus

Moderní obývací stěna Mezo plus

Moderní obývací stěna Mezo plus se slevou 22%!  Dodáváme v dekoru dub sonoma/wenge  Lze dokoupit LED osvětlení za 490Kč  Sestava zahrnuje: TV stolek, 2x vitrína a police Nábytek je dodáván v demontu  Parametry: (šířka x výška x hloubka)  Cela sestava: 300x190x42cm   TV stolek: 160x42x42cm..
PC stůl Rolo  Rolo : Dekor Jasanfialová

PC stůl Rolo Rolo : Dekor Jasanfialová

PC stůl Rolo  Lze zakoupit v dekoru jasan/fialová Nábytek je dodáván v demontu   Parametry: (šířka x výška x hloubka)  110x82x52cm   Materiál  Vyrobeno z DTDL (laminovaná dřevotříska) desek o síle 16mm.  Laminované dřevotřískové desky jsou tradiční velkoplošné desky na bázi dřeva povrchově..
Nádstavec Kvatro 180  Kvatro dekor: Dekor Wengebaltimore

Nádstavec Kvatro 180 Kvatro dekor: Dekor Wengebaltimore

Nádstavec Kvatro  Dodáváme v dekoru wenge/baltimore Nábytek je dodáván v demontu   Parametry: (šířka x výška x hloubka)  180x122x30,5cm   Materiál Vyrobeno z DTDL (laminovaná dřevotříska) desek o síle 16mm.  Laminované dřevotřískové desky jsou tradiční velkoplošné desky na bázi dřeva p..
Předsínová stěna Julieta

Předsínová stěna Julieta

Stylová předsínová stěna Julieta Dodáváme v dekoru olše Nábytek je dodáván v demontu Parametry: (šířka x výška x hloubka) 100x194x43cm   PŘEDSÍNOVÁ STĚNA JULIETA Neradi experimentujete a líbí se vám spíše přírodní vzhled? Julieta bude tou pravou předsíňovou stěnou do vašeho bytu. Její ko..
Fitness náramek Withings Pulse HR (2019) černá (WAM03-Blk-All-Int)

Fitness náramek Withings Pulse HR (2019) černá (WAM03-Blk-All-Int)

fitness náramek • napojení na GPS telefonu • měřič srdečního tepu • voděodolný do 50 m • upozornění z telefonu • provoz až 20 dní na jedno nabití • měřič..INT 5 (100%) 13 hodnocení

Kategorie produktů int obsahuje 10 záznamů.


SOCIÁLNÍ MÉDIA
facebook youtube
Hledáte int? Poradíme jak vybrat INT, z výběru eshopů.
© 2020 Kontakt