SGN


Moderní rohová sedačka s rozkladem Lenka    Roh: Orientace rohu Levý roh, SGN: Potah Režná látka Inari 27 hnědá

Moderní rohová sedačka s rozkladem Lenka Roh: Orientace rohu Levý roh, SGN: Potah Režná látka Inari 27 hnědá

Moderní sedací souprava Lenka v kvalitním provedení  Sedací soupravu dodáváme v provedení pravý nebo levý roh  Sedací souprava Lenka je rozkládací včetně úložného prostoru  Součástí je funkce polohování záhlavníků  V našem vzorníku níže máme velký výběr potahů Záda jsou očalouněny originálním..
Taburet Malaga  SGN: Potah Antara plus 2019 modrá

Taburet Malaga SGN: Potah Antara plus 2019 modrá

Rozměry:  75x75x44cm ..
Moderní pohovka s rozkladem Gono

Moderní pohovka s rozkladem Gono

Moderní pohovka Gono  Nyní za super akční cenu  Cena je platná pro potahy jako na fotografiich (eko-kůže + látka)  Pohovka Gono je rozkládací včetně úložného prostoru Rozměry:  237x109x91cm  Plocha po rozložení: 199x159cm     MODERNÍ POHOVKA S ROZKLADEM GONO  Rádi byste novou pohovku..
Moderní rohová sedačka Kreso

Moderní rohová sedačka Kreso

Moderní sedací souprava Kreso v kvalitním provedení  Sedací soupravá má univerzální pravo-levý roh  Sedací souprava Empire je rozkládací včetně úložného prostoru  Dodáváme v potahu jako na fotografii (kvalitní žinilková látka Alfa)  Stabilní dřevěná konstrukce Využijte neopakovatelné cenové a..
Moderní rohová sedačka Empire

Moderní rohová sedačka Empire

Moderní sedací souprava Empire v kvalitním provedení  Sedací soupravá má univerzální pravo-levý roh  Sedací souprava Empire je rozkládací včetně úložného prostoru  Dodáváme v potahu jako na fotografii (kvalitní režná látka Soro + eko-kůže Cayenne)  Stabilní dřevěná konstrukce Využijte neopako..
Moderní rohová sedačka Cocone

Moderní rohová sedačka Cocone

Moderní sedací souprava Cocone v kvalitním provedení  Sedací soupravá má univerzální pravo-levý roh  Sedací souprava Cocone je rozkládací včetně úložného prostoru  Dodáváme v potahu jako na fotografii (kvalitní režná látka Enjoy)  Stabilní dřevěná konstrukce Využijte neopakovatelné cenové akc..
Luxusní sedačka Gent U - AKCE  Roh: Orientace rohu Levý roh

Luxusní sedačka Gent U - AKCE Roh: Orientace rohu Levý roh

Moderní sedací souprava Gent v kvalitním provedení  Sedací soupravu dodáváme v provedení levý roh (jako foto) Sedací souprava Gent je rozkládací včetně úložného prostoru  Dodáváme v provedení jako na fotografii  Stabilní dřevěná konstrukce Využijte neopakovatelné cenové akce na sedačku Gent! ..
Kvalitní sedací souprava tvaru U Nicolette  Roh: Orientace rohu Pravý roh

Kvalitní sedací souprava tvaru U Nicolette Roh: Orientace rohu Pravý roh

Moderní sedací souprava Nicolette v kvalitním provedení  dodáváme v provedení pravý nebo levý roh  Sedací souprava Nikola je rozkládací včetně úložného prostoru  Akční cena platí pro potah na hlavní fotografii (žinilka Alfa 16) Sedačka má stylové prošití sedáků  Stabilní dřevěná konstrukce S..
Moderní rohová sedačka Korsika

Moderní rohová sedačka Korsika

Moderní sedací souprava Korsika v kvalitním provedení  Sedací soupravá má univerzální pravo-levý roh  Sedací souprava Korsika je rozkládací včetně úložného prostoru  Kombinace 2 potahů jako na fotografii  Stabilní dřevěná konstrukce Využijte neopakovatelné cenové akce na sedačku Korsika! ..
Moderní rohová sedačka Brazil

Moderní rohová sedačka Brazil

Moderní sedací souprava Brazil v kvalitním provedení  Sedací soupravá má univerzální pravo-levý roh  Sedací souprava Brazil je rozkládací včetně úložného prostoru  Kombinace 2 potahů jako na fotografii  Stabilní dřevěná konstrukce Využijte neopakovatelné cenové akce na sedačku Brazil!   ..
Moderní pohovka s rozkladem Faro

Moderní pohovka s rozkladem Faro

Moderní pohovka Faro  Nyní za super akční cenu  Cena je platná pro potahy jako na fotografiich  Pohovka Faro je rozkládací včetně úložného prostoru Rozměry:  196x84x90cm  Plocha po rozložení: 194x138cm     MODERNÍ POHOVKA S ROZKLADEM FARO  Rádi byste novou pohovku? Faro je elegantní..
Rozkládací rohová sedací souprava Aspen  Roh: Orientace rohu Levý roh, Potah SGN : Potah Režná látka Inari 96 šedá

Rozkládací rohová sedací souprava Aspen Roh: Orientace rohu Levý roh, Potah SGN : Potah Režná látka Inari 96 šedá

Moderní sedací souprava Aspen v kvalitním provedení  Sedací soupravu dodáváme v provedení pravý nebo levý roh Sedací souprava Aspen je rozkládací  V našem vzorníku níže máme velký výběr potahů Záda jsou očalouněny originálním potahem jako korpus sedačky  Sedačka je tak vhodná i pro umístění d..
Sedací souprava Best

Sedací souprava Best

  Levná sedací souprava ve vysoké kvalitě!  Nyní za super akční cenu se slevou 37%!  Cena je platná pro potah jako na fotografii  Volně ložené polštáře jsou v ceně sedací soupravy  Díky polštářům si můžete vytvořit dokonalou relaxační polohu  Sedací souprava v potah Antara plus (nejkvalitně..SGN 5 (100%) 21 hodnocení

Kategorie produktů sgn obsahuje 13 záznamů.


SOCIÁLNÍ MÉDIA
facebook youtube
Hledáte sgn? Poradíme jak vybrat SGN, z výběru eshopů.
© 2020 Kontakt