Fisher - Price zázrak pracovníka rozšíření místa set

Fisher - Price Zázrak Pracovníka Rozšíření Místa Set

Fisher - Price zázrak pracovníka rozšíření místa set

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Hračky 2 - 12 let
Dodavatel:Fisher Price
Cena:518.00 Kč
Fisher - Price zázrak pracovníka rozšíření místa set 5 (100%) 20 hodnocení

✅ Tento zázrakový rozšiřující balíček pracovníků stimuluje představivost začínajících stavitelů! S více než 25 komponenty, které lze kombinovat různými způsoby, mohou předškoláci vyzkoušet různé návrhy a stavět zcela nové budovy a umístění. S tolika možnými kombinacemi není špatný způsob hraní! Tam, kde začíná hrát vývoj tvořivost a představivost: Představivost neexistuje, pokud děti kreativně budují nebo rozšiřují svůj svět Wunder Werker. Plánování a výstavba: Předškolní děti trénují své designérské dovednosti a schopnosti malých pracovníků opakovaným budováním svých budov a kombinováním stavebních bloků do různých výtvorů! Detaily produktu: Obsahuje 10 částí kolejnice, 2 spojovací kroužky, 4 spojovací kusy, 2 stěny, 2 střešní panely, 2 základy, 8 příslušenství Je k dispozici stavební návod, ale také vlastní výtvory jsou je to možné. Kombinováním součástí mohou pracovníci vyzkoušet nejrůznější nová místa ve světě zázraků. Další sady Wunder Werker, železniční soupravy a vozidla pro sudé více zábavy (všechny položky se prodávají samostatně) Nejsou potřeba baterie Pro děti od 3 let Rozměry: 25 cm x 35 cm x 28 cm úcta Nevhodné pro děti do tří let. Obsahuje malé části, které mohou být spolknuty. Nebezpečí udušení!


 • Fisher - Cena divu hangáru dělnického letadla
  Fisher - Cena divu hangáru dělnického letadla

  Díky konstrukci hangáru Wunder Werker Aircraft a železniční soupravě mohou děti opustit své letiště navržené pro vzrušující..

  420.00 Kč
 • Sylvanian Families Maják
  Sylvanian Families Maják

  Maják Nebeská hvězda od Sylvanian Families je skvělým dárkem pro děti. Dědeček čokoládový zajíček přestavěl tento maják Nebeská..

  1404.00 Kč
 • Janod Story stavebnice farma se zvířaty
  Janod Story stavebnice farma se zvířaty

  Vymyslete vzrušující příběhy s touto farmou, kterou chcete připravit, a jejím rozsáhlým příslušenstvím. Postavte lepenkovou budovu s..

  680.00 KčHledáte Hrací sety? V sekci hračky | hračky 2 - 12 let a figurky je možné objevit jedinečné rozšíření!
© 2020Kontakt