LIVONE play a dětský koberec Kids Love Rugs Starfield starožitný růžový stříbrný šedý 160 x 220 cm

LIVONE Play A Dětský Koberec Kids Love Rugs Starfield Starožitný Růžový Stříbrný šedý 160 X 220 Cm

LIVONE play a dětský koberec Kids Love Rugs Starfield starožitný růžový  stříbrný šedý 160 x 220 cm

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Dekorace a pokojové doplňky
Dodavatel:Livone
Cena:4996.00 Kč
LIVONE play a dětský koberec Kids Love Rugs Starfield starožitný růžový stříbrný šedý 160 x 220 cm 4,75 (95%) 24 hodnocení

✅ Dětské koberce z nové kolekce KIDS LOVE RUGS od Livone znamenají rozmanitost, kreativitu, individualitu a kvalitu. Livone design t koberců hraček samy o sobě a také berou výrobu do svých rukou, čímž se koberce vyrábějí vyčnívat z jiných dětských koberců. Za barevnými, veselými designy je kreativní tým, který má velkou radost při navrhování dětských koberců pro chlapce a dívky. Vysoce kvalitní je pro Livone vše a nakonec vše. Proto Livone věnuje pozornost vysoce kvalitním surovinám a optimálnímu zpracování, dětské koberce jsou vyráběny s láskou, vášní a za nejlepších podmínek. A můžete to také vidět. Detaily produktu: hmotnost: 6 kg / 2,800 g / qm Výška hromady : 13 mm celková výška: 16 mm Materiál: 100% PP hřebenová příze Zpět: Web zpět ÖkoTex Standard 100 (Testovací číslo Hohensteinova zkušebního institutu 15.HTR.69379) Zvláštní rys: Měkká hromada Vhodné pro podlahové vytápění Trvanlivost: Vysoká Vlákno: Barveno skrz Oděv: Žádné otěru Pozor Doporučujeme kobercovou podložku na hladkých podlahách, aby bylo zajištěno, že koberec leží dokonale.

Hledáte Koberce? V sekci dětský pokoj | dekorace a pokojové doplňky je možné objevit jedinečné livone play a dětský koberec kids love rugs starfield starožitný růžový stříbrný šedý 160 x 220 cm!
© 2021Kontakt