Krémový koberec Asiatic Carpets Tate Tonal Textures 200 x 290 cm

Krémový Koberec Asiatic Carpets Tate Tonal Textures 200 X 290 Cm

Krémový koberec Asiatic Carpets Tate Tonal Textures 200 x 290 cm

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Textil
Dodavatel:Asiatic Carpets
Cena:27199 Kč
Krémový koberec Asiatic Carpets Tate Tonal Textures 200 x 290 cm 4,25 (85%) 32 hodnocení

✅ Koberce z kolekce Tate dokazují, že jemný minimalismus může být designovou lahůdkou. Spojení mimořádně kvalitních přírodních materiálů s ručním zdobením je výsadou londýnské značky Asiatic Carpets a tento kousek není výjimkou. Vlákna vlny a viskózy zapletené v celistvých úsecích vedle sebe vytvářejí působivý fragmentovaný vzhled této kolekce. Vlna a viskóza přirozeně disponují vynikajícími vlastnostmi. Vlněná silná vlákna jsou odolná vůči chladu a nečistotám. Vedle toho viskóza je pro změnu srovnatelná s pravým hedvábím. Je lesklá, měkká a velmi příjemná na dotek. Pochlubit se může také barevnou stálostí. Jedinečná odolnost a stálost tkanin zaručí, že vám tento koberec může dělat radost celé věky.
Zpočátku může koberec pouštět vlas, jedná se ale o přirozený jev a nejde o problém kvality. Brzy se ale ustálí a můžete si roky vychutnávat jeho hřejivý povrch. - Délka: 290 cm - Šířka: 200 cm - Váha: 25.52 kg - Výška vlasu: 9 mm - Hustota: 3500 g/m² - Tvar: Obdélníkový - Země původu: IN - Umístění: Interiér - Složení látky: 60% vlna, 40% viskóza - Způsob výroby: Ručně všívaný - Péče: Pravidelně vysávejte - Úprava koberce: Obšité okraje, Podlepené okraje - Materiál zadní strany: Bavlna, Polyester - Typ vlasu: Střižený (kombinovaný) - Typ zakončení: Podlepené okraje, Obšité okraje - Materiál: Vlna, Viskóza

Hledáte Koberce? V sekci kategorie | textil a rohožky je možné objevit jedinečné krémový koberec asiatic carpets tate tonal textures 200 x 290 cm!
© 2022Kontakt