Růžovo-šedý koberec Flair Rugs Cosmos 80 x 150 cm

Růžovo-šedý Koberec Flair Rugs Cosmos 80 X 150 Cm

Růžovo-šedý koberec Flair Rugs Cosmos 80 x 150 cm

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Textil
Dodavatel:Flair Rugs
Cena:949 Kč
Růžovo-šedý koberec Flair Rugs Cosmos 80 x 150 cm 2,25 (45%) 22 hodnocení

✅ Jsou vám blízké elegantní geometrické vzory? To vás koberce z kolekce Cosmos od značky Flair Rugs potěší. Tento umělecký kousek vám bude doslova ležet u nohou. A to počkejte, až se po něm projdete. Uvidíte, že spojení designu a příjemného materiálu není v tomto případě vůbec mimo realitu. Proč si pořídit koberec: Kromě toho estetické je nasnadě i nejeden užitečný důvod. Koberec ideálně izoluje hluk i studené teploty. Zahřeje tak vaše bosé nožky a utlumí pobíhání dovádějících dětí. Má i antistatické vlastnosti, je tak vhodný do interiérů, které se sdílí s domácími mazlíčky. Jejich chlupy se tak lépe drží u země a snáze se tak uklidí (to se týká i prachu). Zároveň ale podlahu od pejsků nebo kočiček, respektive jejich drápků, dokáže ochránit. To se týká i zarytých milovníků hororových filmů, kteří nervózním poposedáváním a následným šoupáním sedačky mohou právě jejími nohami podlahu poškodit. Tomu koberec levou zadní přejde. - Délka: 150 cm - Šířka: 80 cm - Výška vlasu: 12 mm - Tloušťka: 1.3 cm - Hustota: 1450 g/m² - Váha: 3.1 kg - Tvar: Obdélníkový - Umístění: Interiér - Materiál: Polypropylen - Složení látky: 100% polypropylen - Vlastnost: Vhodné na podlahové vytápění - Země původu: TR - Materiál zadní strany: Juta - Způsob výroby: Strojově tkaný - Péče: Pravidelně vysávejte, Otírejte suchým hadříkem - Hustota materiálu: Nízká - Úprava koberce: Obšité okraje


 • Předložka Zerbelli Merro 75 x 52 cm
  Předložka Zerbelli Merro 75 x 52 cm

  Výrazné barvy a potisk nejsou jedinými důvody, proč si tuto nápaditou předložku značky Zerbelli zamilujete raz dva. Tato je vyrobena z..

  469 Kč
 • Předložka Zerbelli PResto 75 x 52 cm
  Předložka Zerbelli PResto 75 x 52 cm

  Výrazné barvy a potisk nejsou jedinými důvody, proč si tuto nápaditou předložku značky Zerbelli zamilujete raz dva. Tato je vyrobena z..

  469 KčHledáte Koberce? V sekci kategorie | textil a rohožky je možné objevit jedinečné růžovo-šedý!
© 2020Kontakt