Zeleno-šedý koberec Asiatic Carpets Ombre 160 x 230 cm

Zeleno-šedý Koberec Asiatic Carpets Ombre 160 X 230 Cm

Zeleno-šedý koberec Asiatic Carpets Ombre 160 x 230 cm

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Textil
Dodavatel:Asiatic Carpets
Cena:20899 Kč
Zeleno-šedý koberec Asiatic Carpets Ombre 160 x 230 cm 2,25 (45%) 35 hodnocení

✅ Kolekce koberců Ombre od londýnské značky Asiatic Carpets vám učaruje svým mimořádným barevným zpracováním. Design je vyvedený v tzv. přechodovém efektu, přičemž barevný odstín plynule přechází do tmavě šedé barvy. Moderní vzhled společně s tkaním z 90% vlny a ručním zdobením je zárukou výběrové kvality. Vlněný materiál oplývá vynikajícími vlastnostmi. Vlákna jsou nejen silná, ale přirozeně vzdorují chladu a nečistotám. Vyznačují se také skvělými tepelně a zvukově izolačními schopnostmi. Výrobky z vlny jsou rovněž přirozeně odolné vůči ohni a statické elektřině, tudíž vás mohou doprovázet po několik generací. Vlněný povrch je velmi hebký a příjemný pro bosou nohu.
Zpočátku může koberec pouštět vlas, jedná se ale o přirozený jev u vlny a nejde o problém kvality. Brzy se ale ustálí a můžete si roky vychutnávat jeho jemný povrch. - Délka: 230 cm - Šířka: 160 cm - Váha: 13.62 kg - Výška vlasu: 9 mm - Hustota: 3500 g/m² - Tvar: Obdélníkový - Země původu: IN - Umístění: Interiér - Složení látky: 90% vlna, 10% nylon - Způsob výroby: Ručně všívaný - Péče: Pravidelně vysávejte - Úprava koberce: Obšité okraje, Podlepené okraje - Materiál: Vlna, Nylon - Materiál zadní strany: Bavlna, Polyester - Typ vlasu: Smyčkový (rovnoměrný) - Typ zakončení: Obšité okraje, Podlepené okraje

Hledáte Koberce? V sekci kategorie | textil a rohožky je možné objevit jedinečné zeleno-šedý koberec asiatic carpets ombre 160 x 230 cm!
© 2022Kontakt