Botti Silver line Inox DF-09 fritovací hrnec

Botti Silver Line Inox DF-09 Fritovací Hrnec

Botti Silver line Inox DF-09 fritovací hrnec

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Malé spotřebiče
Dodavatel:Botti
Cena:829.00 Kč
Botti Silver line Inox DF-09 fritovací hrnec 4 (80%) 22 hodnocení

✅ Moderní fritéza Inox DF-09  ze série Silver Line známého výrobce Botti, to jsou chutné hranolky a řízky bez nepříjemného zápachu. Praktický a nenahraditelný pomocník každé hospodyňky při přípravě lahodných smažených pokrmů. Vlastnosti: odolné nerezové tělo fritézy v zajímavom designu objem nádoby na olej 1,5 l (vyjímatelná nádoba) nepřilnavý povrch olejové nádrže - ochrana před spálením velké okno ve víku fritovacího hrnce nastavitelný termostat do 190 °C kontrolka informující o připravenosti zařízení ochrana proti přehřátí neohřívající se rukojeť protiskluzové nožičky fritézy příkon 900 W - příprava pokrmů v krátkém čase 220-240 V, 50/60 Hz


 • Orava horkovzdušná fritéza Airy 1
  Orava horkovzdušná fritéza Airy 1

  Horkovzdušná fritéza Airy 1 je určená na tepelnou úpravu mražených či čerstvých surovin. Toto zařízení vám pomůže přichystat..

  2359.00 Kč
 • Orion Vysoký hrnec na šunkovar, 3,2 l
  Orion Vysoký hrnec na šunkovar, 3,2 l

  Vysoký hrnec řady Premium se svými rozměry skvěle hodí pro přípravu šunky v šunkovaru, ale i pro vaření chřestu, špaget a jiných..

  349.00 KčHledáte Fritovací hrnce? V sekci bílé zboží | malé spotřebiče | kuchyňské spotřebiče je možné objevit jedinečné botti silver line inox df-09 fritovací hrnec!
© 2021Kontakt