Koberec s třásněmi BALIN béžová vzor Tempo Kondela 180x270 cm

Koberec S Třásněmi BALIN Béžová Vzor Tempo Kondela 180x270 Cm

Koberec s třásněmi BALIN béžová vzor Tempo Kondela 180x270 cm

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Koberce
Dodavatel:Kondela
Cena:2460.00 Kč
Koberec s třásněmi BALIN béžová vzor Tempo Kondela 180x270 cm 3,5 (70%) 25 hodnocení

✅ Pokud patříte k těm, co fascinuje historie a snadno podlehnou všemu, co zavání romantikou, musíte mít tento koberec BALIN. Jemná béžová barva je oživena vzorem ve světlejším odstínu. Černé písmo vás bude nutit přemýšlet nad významem slov. Koberec BALIN vyburcuje vaši fantazii a opakovaně vás vtáhne do dob romantických listů psaných černým inkoustem. Luxus podtrhují třásně po šířce koberce. Na výrobu byl použit 100% polyester. Polyester je lehký a měkký, proto se používá jako doplňkový materiál pro zvýšení jemnosti koberců. Polyesterové koberce jsou vhodné do domácnosti a méně namáhaných komerčních prostor. Jsou odolné proti skvrnám rozpustným ve vodě, neabsorbují vlhkost, jsou měkké, odolné, nekroutí se, vynikají vysokým jasem a jsou stálobarevné.Koberec BALIN nabízíme v několika velikostech.Barva: béžová se vzorem / černé písmo / bílé třásněMateriál: 100% polyesterRozměry (ŠxD):80x200 cm 120x180 cm180x270 cmVýběr velikosti zvolte ve variantě produktu.Tloušťka koberce: 0,5 cmGramáž: 1250 g / m2Čištění a údržba:Doporučujeme použít podložku pod koberec - zamezíte uklouznutí na koberci, zároveň prodloužíte životnost koberce a chráníte podlahu.Používejte koberec ve vnitřních prostorech, chraňte jej před vlhkem.Abyste se vyhnuli vyblednutí koberce, nevystavujte ho přímým slunečním paprskům.Koberec pravidelně otáčejte, abyste předešli jeho opotřebení jen na jedné straně.Nevytahujte uvolněné vlákna, odstřihněte jejich nůžkami.Koberec vysávejte min. 2-3 x za týden.Skvrny ihned vyčistěte.Vyhněte se namáčení koberce, používejte suchou savou látku.Při větším znečištění použijte suchou pěnu. Aplikujte na koberec a podle návodu nechte jistý čas působit. Potom koberec důkladně vysát. Tato metoda se doporučuje při kobercích s kratším vlasem.Nepoužívejte chemikálie, které by mohly koberec poškodit.Koberec je možné prát v pračce při teplotě 30 °C. Neperte koberec s jinými věcmi či oblečením. Ujistěte se, že v pračce netrčí různé háčky či jiné předměty, které by koberec poškodily. Po vyprání koberec přejděte jemným kartáčem jedním směrem, nechte vysušit. Pak přejděte kartáčem druhým směrem a opět nechte vysušit.Při těžko odstranitelných skvrnách doporučujeme profesionální čištění.


 • Kusový koberec UDINESE hnědý 140 x 200 cm
  Kusový koberec UDINESE hnědý 140 x 200 cm

  Kusový koberec UDINESE hnědý s jemnými bílými tečkami posetými po celém koberci se bude perfektně hodit do každého pokoje. Struktura..

  1029.00 Kč
 • Kusový koberec ARTA béžový š. 60 cm
  Kusový koberec ARTA béžový š. 60 cm

  Kusový koberec ARTA v béžové barvě se vzorem vás zaujme na první pohled. Kombinace tvaru a vzoru bude zajímavou dekorací pokoje. Koberec s..

  995.00 Kč
 • Kusový koberec SHAGGY hnědý
  Kusový koberec SHAGGY hnědý

  Kusový koberec SHAGGY v hnědé barvě s dlouhým a hustým vlasem vás svým atraktivním vzhledem zaujme na první pohled. Obdelníkový tvar a..

  1595.00 KčHledáte Koberce? V sekci obývací pokoj je možné objevit jedinečné koberec s třásněmi balin béžová vzor tempo kondela 180x270 cm!
© 2021Kontakt