Oboustranný koberec s třásněmi GAZAN vzor modrá Tempo Kondela 160x230 cm

Oboustranný Koberec S Třásněmi GAZAN Vzor Modrá Tempo Kondela 160x230 Cm

Oboustranný koberec s třásněmi GAZAN vzor modrá Tempo Kondela 160x230 cm

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Koberce
Dodavatel:Kondela
Cena:2580.00 Kč
Oboustranný koberec s třásněmi GAZAN vzor modrá Tempo Kondela 160x230 cm 5 (100%) 15 hodnocení

✅ Koberec GAZAN je nejen estetický, ale také praktický. Koberec je skvělým doplňkem a zároveň je oboustranný. Díky tomu jej můžete otáčet dle vašeho přání, a tak měnit vzhled celé pokoje. Obě strany barevně ladí. Díky tomu ho perfektně zakomponujete do již zařízeného prostoru. S třásněmi na obou stranách. Tento koberec se rázem stane dominantou vašeho bydlení.Polyester je lehký a měkký, proto se používá jako doplňkový materiál pro zvýšení jemnosti koberců. Polyesterové koberce jsou vhodné do domácnosti a méně namáhaných komerčních prostor. Jsou odolné proti skvrnám rozpustným ve vodě, neabsorbují vlhkost, jsou měkké, odolné, nekroutí se, vynikají vysokým jasem a jsou stálobarevné. Bavlna je lehká, měkká, hypoalergenní. Její výraznými přednostmi je pevnost, trvanlivost a přátelskost.Koberec GAZAN nabízíme ve 4 velikostech.Barva: vzor / modráMateriál: 60% polyester / 40% bavlnaRozměry (ŠxD): 80x150 cm120x180 cm160x230 cm180x270 cmVýběr velikosti vyberte ve variantě produktu.Tloušťka koberce: 0,5 cmGramáž: 1500 g / m2Hmotnost:2 kg / 3,5 kg / 5,8 kg / 7,7 kg Čištění a údržba:Doporučujeme použít podložku pod koberec - zamezíte uklouznutí na koberci, zároveň prodloužíte životnost koberce a chráníte podlahu.Používejte koberec ve vnitřních prostorech, chraňte jej před vlhkem.Abyste se vyhnuli vyblednutí koberce, nevystavujte ho přímým slunečním paprskům.Koberec pravidelně otáčejte, abyste předešli jeho opotřebení jen na jedné straně.Nevytahujte uvolněné vlákna, odstřihněte jejich nůžkami.Koberec vysávejte min. 2-3 x za týden.Skvrny ihned vyčistěte.Vyhněte se namáčení koberce, používejte suchou savou látku.Při větším znečištění použijte suchou pěnu. Aplikujte na koberec a podle návodu nechte jistý čas působit. Potom koberec důkladně vysát. Tato metoda se doporučuje při kobercích s kratším vlasem.Chemické čištění je vysloveně zakázáno. Nepoužívejte chemikálie, které by mohly koberec poškodit.Koberec je možné prát v pračce při teplotě 30 °C. Neperte koberec s jinými věcmi či oblečením. Ujistěte se, že v pračce netrčí různé háčky či jiné předměty, které by koberec poškodily.Po vyprání koberec, dokud zcela nevyschne, neskládejte, ani na něj nepokládejte těžké předměty a nábytek.Aby koberec celkem vyschl, doporučujeme ho zavěsit.Při těžko odstranitelných skvrnách doporučujeme profesionální čištění.


 • VOPI Minnie Hello růžový
  VOPI Minnie Hello růžový

  S oblíbeným pohádkovým motivem Dětský koberec MINNIE je ideální do dívčího dětského pokoje, neboť slouží nejen jako dekorace, ale..

  945.00 Kč
 • Kusový koberec SHAGGY růžový 120 x 170 cm
  Kusový koberec SHAGGY růžový 120 x 170 cm

  S kvalitním lemováním Kusový koberec SHAGGY v růžové barvě s dlouhým a hustým vlasem vás svým atraktivním vzhledem zaujme na první..

  1195.00 Kč
 • Vopi Farma II. šedozelený
  Vopi Farma II. šedozelený

  Velká hrací plocha Dětský koberec Farma je ideální do jakéhokoliv dětského pokoje, neboť slouží nejen jako dekorace, ale též jako velká..

  975.00 Kč
 • Kusový koberec KEMAL červený 70 x 250 cm
  Kusový koberec KEMAL červený 70 x 250 cm

  S vynikající tepelnou vodivostí Kusový koberec KEMAL z kolekce BCF s v červené barvě s orientálním vzorem vás zaujme na první pohled...

  995.00 Kč
 • Kusový koberec KEMAL béžový 70 x 250 cm
  Kusový koberec KEMAL béžový 70 x 250 cm

  pouze přiřadit Kusový koberec KEMAL v béžové barvě vás zaujme na první pohled. Obdélníkový tvar a zajímavý vzor padne do..

  995.00 KčHledáte Koberce? V sekci obývací pokoj je možné objevit jedinečné oboustranný koberec s třásněmi gazan vzor modrá tempo kondela 160x230 cm!
© 2020Kontakt