Orava horkovzdušná fritéza Airy 1

Orava Horkovzdušná Fritéza Airy 1

Orava horkovzdušná fritéza Airy 1

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Malé spotřebiče
Dodavatel:Orava
Cena:2359.00 Kč
Orava horkovzdušná fritéza Airy 1 5 (100%) 20 hodnocení

✅ Horkovzdušná fritéza Airy 1 je určená na tepelnou úpravu mražených či čerstvých surovin. Toto zařízení vám pomůže přichystat úsporně a bez zbytečného tuku chutná jídla. Revoluční konstrukce a větrací technologie fritézy s výkonem 1 500 W zaručují rovnoměrné a šetrné působení tepla na potraviny. Teplotu a délku přípravy jídla lze nastavit digitálně na LED dotykovém panelu. Na výběr máte z rozsahu teploty od 80 do 200 °C a z 12 předvolených varných programů, které slouží k přípravě hranolků, kuřecích filet, steaků, hamburgerů či jiných dobrot. Pokud nechcete používat žádný z varných programů, můžete si sami určit požadovaný čas a teplotu na přípravu daného pokrmu. Výsledek užívání horkovzdušné fritézy je téměř 60 % úspora času a jídlo si zachovává šťavnatost a křupavost.Vlastnosti: revoluční příprava jídla s minimem oleje cirkulující horký vzduch připraví potraviny ze všech stran šetrně a rychle dotykový LED ovládací panel koš s nepřilnavým povrchem o objemu 4,6 l


  • SENCOR SFS 4050SS
    SENCOR SFS 4050SS

    Elektrický kráječ potravin v praktickém nerezovém provedení využijete vždy, když potřebujete mít rychle nakrájené potraviny na stejně..

    1499.00 KčHledáte Fritovací hrnce? V sekci bílé zboží | malé spotřebiče | kuchyňské spotřebiče je možné objevit jedinečné orava horkovzdušná fritéza airy 1!
© 2021Kontakt