PlayTo Hrací deka kytička Růžová

PlayTo Hrací Deka Kytička Růžová

PlayTo Hrací deka kytička Růžová

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Péče o dítě
Dodavatel:4HOME
Cena:749.00 Kč
PlayTo Hrací deka kytička Růžová 2,25 (45%) 24 hodnocení

✅ Dopřejte svému děťátku bezpečný prostor, báječnou zábavu i odpočinek s touto krásně barevnou vzdělávací hrací dekou. Tato deka rozvíjí smysly hmatu, zraku i sluchu díky šustícím a pohyblivým částem. Příjemný a měkký materiál umožňuje pohodlné ležení na bříšku, nebo zádech a umožňuje svobodu pohybu dítěte. Má hrazdičku se zavěšenými hračkami, které lze odepnout a používat samostatně.


 • Teddies Hrací deka s hrazdou
  Teddies Hrací deka s hrazdou

  Veselá hrací podložka s hrazdou zaujme i ty nejmenší. Na hrazdě jsou zavěšené odnímatelné hračky. Hrazda napomáhá rozvoji smyslů a..

  899.00 Kč
 • New Baby Dětské nákoleníky s ABS růžové
  New Baby Dětské nákoleníky s ABS růžové

  Pořiďte svým dětem tyto protiskluzové měkké nákoleníky české značky, které spolehlivě ochrání kolínka při lezení. Díky..

  89.00 Kč
 • BABY ONO Pojistky do zásuvky Baby Ono 6 ks
  BABY ONO Pojistky do zásuvky Baby Ono 6 ks

  Ochraňte své děti před zasažením elektrickým proudem ze zásuvky nákupem těchto pojistek. Součástí je klíč určen k bezpečnému..

  149.00 Kč
 • Bravo B-5033
  Bravo B-5033

  Skvělý pomocník při hlídání děti. Můžete se věnovat něčemu jinému, ale zvukově máte své děti stále pod kontrolou. Tyto..

  1299.00 Kč
 • New Baby Dětské nákoleníky s ABS modré
  New Baby Dětské nákoleníky s ABS modré

  Pořiďte svým dětem tyto protiskluzové měkké nákoleníky české značky, které spolehlivě ochrání kolínka při lezení. Díky..

  89.00 KčHledáte Kolotoče, hrazdičky a hrací deky? V sekci pro děti | péče o dítě je možné objevit jedinečné playto hrací deka kytička růžová!
© 2021Kontakt