PlayTo Luxusní harcí deka z Minky s melodií medvídek

PlayTo Luxusní Harcí Deka Z Minky S Melodií Medvídek

PlayTo Luxusní harcí deka z Minky s melodií medvídek

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Péče o dítě
Dodavatel:4HOME
Cena:1799.00 Kč
PlayTo Luxusní harcí deka z Minky s melodií medvídek 4 (80%) 32 hodnocení

✅ Dopřejte svému děťátku bezpečný prostor, báječnou zábavu i odpočinek s touto krásnou vzdělávací hrací dekou. Horní strana je vyrobena z měkké, na dotek velmi příjemné a hebké látky Minky s výstupky pro stimulaci senzomotoriky, druhá strana je z bavlny. V tlapce medvídka je ukrytý hrací modul, který po stlačení hraje melodii. Tato deka rozvíjí smysly hmatu, zraku i sluchu díky šustícím a pohyblivým částem. Příjemný a měkký materiál umožňuje pohodlné ležení na bříšku, nebo zádech a umožňuje svobodu pohybu dítěte. Má hrazdičku se zavěšenými hračkami, které lze odepnout a používat samostatně. Díky jednoduché konstrukci a dodávané tašce lze deku lehce přenášet. Vhodná pro použití doma i venku.


 • Beurer Dětská chůvička BY 84
  Beurer Dětská chůvička BY 84

  Beurer BEU-BY84 dětská chůvička vám vždy poskytne bezpečný pocit, že jste tu pro vaše dítě, i když nejste v bezprostřední..

  2199.00 Kč
 • BabyOno Ochrana rohů čtverce
  BabyOno Ochrana rohů čtverce

  Zajistěte bezpečí a pohodu svých dětí při pokusech o první krůčky nebo při divočejší hře. Pořízením těchto chráničů..

  129.00 Kč
 • New baby bavlněné 70x80 premium 10 ks
  New baby bavlněné 70x80 premium 10 ks

  Látkové pleny jsou nepostradatelnou součástí výbavy pro miminko. Vysoká gramáž zajišťuje zvýšenou savost a měkkost. Mají dva okraje..

  359.00 KčHledáte Kolotoče, hrazdičky a hrací deky? V sekci pro děti | péče o dítě je možné objevit jedinečné playto luxusní harcí deka z minky s melodií medvídek!
© 2022Kontakt